Pečivo pro zdraví

Chléb balanza

w113-chleb-balanza-obrazek

Popis

Balanza chléb má pečlivě vybrané složení z pšeničné mouky, grahamové mouky a žitné mouky, obohacené pšeničným i žitnými zrny, lněným semínkem, sezamem, a bramborovými vločkami. Díky této kombinaci byl získán chléb s neobvyklými chuťovými vlastnostmi, a se zdrojem cenných živin.

Balanza chléb má vysoký obsah kyseliny listové (vitamín B9) - již dva plátky chleba (100 g) pokrývají 94% potřeby těla pro kyselinu listovou.

Má také vysoký obsah vlákniny a je to výborný zdroj bílkovin, který je cenný pro tělo a obsahuje bohaté množství snadno absorbovatelných vitaminů a minerálů, včetně vitamínů B1 a E, hořčíku, železa, fosforu a zinku.

Balanza chléb také obsahuje méně sacharidů ve srovnání se smíšeným běžným chlebem, přičemž obsah sacharidů je asi 46 g / 100 g

Složení

Pšeničná mouka, slunečnicová semena, pšeničný lepek, pšeničná zrna, pšeničná mouka grahamová, lněné semínko, žitné zrno, bílý sezam, žitné vločky, celozrnná žitná mouka, glukóza, sůl, ječmen, sójová mouka, bramborové vločky ; činidlo pro úpravu mouky: kyselina askorbová.

Ke stažení

Recept - Chléb balanza
Specifikace - Chléb balanza