O společnosti

Děkujeme Vám, že jste navštívili naše internetové stránky, a i když je nabídka našeho zboží určena především pro pekaře, cukráře a oblast gastronomie, věříme, že mohou být inspirací i pro konečného spotřebitele pekařských, cukrářských a gastro služeb.

Jsme ryze česká firma působící na trhu se sortimentem surovin pro pekaře a cukráře již od roku 1997, nejdříve jako fyzická osoba a posléze od roku 2005 jako firma HFT s.r.o.

Od počátku jsme na českém trhu zastupovali německou firmu UNIFERM GmbH & Co. KG, nejprve v oblasti pekařských a cukrářských zlepšovacích přípravků a směsí a od roku 2003 jsme začali s distribucí pekařského droždí vyráběného firmou UNIFERM.

Protože jsme nechtěli zůstat pouze u jedné značky, logicky jsme se začali zabývat myšlenkou zastupování dalších firem a rozšiřováním nabízeného sortimentu. Proto jsme začali spolupracovat s německou firmou ULDO – Backmittel GmbH a firmami vyrábějícími ovocné marmelády a náplně. Dále nabízíme semínka, posypy a suché plody z blízkých i vzdálenějších koutů světa. A také jsme se rozhodli začít vyvíjet a vyrábět naše vlastní výrobky.

Naší prioritou jsou především perfektní služby pro zákazníky, a proto jsou všechny naše sklady umístěny tak, abychom vždy dokázali co nejlépe reagovat na potřeby pekařů, cukrářů a kuchařů. Technologický servis poskytovaný našimi špičkovými technology, kteří jsou pravidelně školeni ve výrobních závodech dodavatelských firem, rozvoz chladírenskými vozy a ochota všech pracovníků firmy vyjít vstříc požadavkům našich zákazníků jsou samozřejmostí. Věříme, že tyto internetové stránky pro Vás budou impulsem pro další spolupráci s naší firmou a zároveň pomohou zajímavými nápady a nabídkou Vašemu podnikání. Kolektiv pracovníků HFT s.r.o.